İSTASYONLAW.COM

www.istasyonlaw.com

mail2001 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 5015, 5307 sayılı Kanunlar ve sektörel mevzuatın arka arkaya çıkması neticesinde, piyasada büyük bir bilgi eksikliğinin farkına varan Av.Murat Başman, istasyonlaw.com web sitesini kurdu. Zira tüm piyasa faaliyetlerine lisans zorunluluğu gelmişti ve hiç kimse bundan sonra ne olacağını fazla kestiremiyordu. Bu kargaşada istasyonlaw.com sitesi büyük bir boşluğu doldurdu ve geceli gündüzlü çalışmayla adeta Edirne'den Ardahan'a internete erişen tüm istasyonlara bilgi ulaştırıldı. Bugün akaryakıt ve LPG istasyonlarının tamamına yakınının tanıdığı ve başvurduğu istasyonlaw.com sitesi, alanında ilk ve tek olma özelliğini devam ettirmektedir.
İnternet yayını yanında; dergi, kitap ve internet tv çalışmalarını da sürdürmekte olan istasyonlaw.com kurucusu olan Av.Murat Başman, yıllardır geceli gündüzlü çalışmasını ve bilgi birikimini sizlere taşımak arzusunu devam ettirmektedir. 2009 yılında hazırladığı "İstasyonumu Kurtarıyorum" adlı kitabı, bayilere haklarını hatırlatan tek kaynak kitaptır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>